בפרק האחרון לעונה של סיפורה של שפחה 4

  צפיות 14,042

HOT

3 חודשים לפני

האם פרד ווטרפורד יצליח להציל את עצמו מעונש?
בפרק 10 של סיפורה של שפחה

הפודקאסט תחת עיניהן:

open.spotify.com/episode/2IQZ...

תגובות
Silvia Shefa
Silvia Shefa 3 חודשים לפני
שומרות החומות מאחורי הלחימה בחזית והמהומות ברחובות, בלב מטחי הרקטות הבלתי פוסקים, יושבות במקלטים ובבתים נשים מודאגות. הן חרדות לבניהן החיילים והשוטרים, הלב שלהן מתכווץ בקרבן בכל פעם שהילדים רצים בבעתה למרחב המוגן, הן כואבות על הבית של כולנו שנשרף באש השנאה. נשים מטבען דואגות יותר מגברים, בוגרות יותר, אחראיות יותר, ולכן דווקא מנשים צריכה לצאת הבשורה. אם נשים היו מבינות את גודל תפקידן בחברה, ובמה תלוי העתיד הטוב של כולנו, הן לא היו נחות ולא היו שוקטות עד שהיו מחייבות אותנו, הגברים, ואת כלל החברה לצעוד בדרך נכונה. אני פונה אליכן נשים יקרות. העתיד של המדינה ושל כלל מדינות העולם תלוי בקשרים טובים בתוך עם ישראל, לא באף גורם אחר. עם ישראל הוא עם יחיד במינו ויש לו ייעוד מיוחד בפאזל האנושי, מכיוון שהוא כולל ביסודו את כל אומות העולם. המקור של העם שלנו הוא בבבל העתיקה, באוסף של אנשים משבעים אומות שונות שהתחברו ביניהם לקבוצה מאוחדת, ולכן כל המצבים שאנחנו עוברים כצאצאים של אותה קבוצה, כשורש של האנושות כולה, מקרינים לענפים, לכל אומות העולם. כל צעד לעבר התקרבות בין פלגי ישראל, כל פסיעה לעבר איחוד הלבבות וקשר הדדי בין ימין לשמאל, בין דתיים לחילוניים, בין העדות השונות, משפיעים ישירות על העולם שזקוק לכוח חיובי. ומנגד כל ריחוק ודחייה, זלזול ושנאת חינם, משדרים בדיוק את ההפך, כוח אנטי-חיבור שמעלה רגשות שנאה. זו הסיבה לכך שהעולם פונה נגדנו ומאשים אותנו, שהערבים החיים בינינו קמים עלינו לכלותינו, וכל עוד לא נתקן את הבעיה משורשה, יגיעו צרות גדולות יותר בזו אחר זו ויחייבו אותנו להתאחד. גם אם תושג הפסקת אש או רגיעה זמנית, ההתפרצות הבאה תהיה גרועה ומסוכנת יותר ושום כוח צבאי לא יציל אותנו, בטח שאף אומה לא תעמוד לצידנו. כדי לשמור על המדינה שלנו אנחנו זקוקים גם לכן, לתכונות הצפונות בכן, לכוח האישה - אחרת הבית מתפורר והכול הולך לאבדון. איך שלא נסובב את הדברים, בסופו של דבר בכל בית ומשפחה האישה היא שקובעת, היא זו שמחזיקה את הבית על כתפיה, והגבר שומע בקולה, כך הוא בנוי באופן טבעי עוד כשינק מאימו והתחנך על ברכיה. זה הכוח והתפקיד של הנשים: לחנך את הדור. לדרוש חיבור, חיבוק, יחס טוב וידידותי בין איש לרעהו. הנטייה להתקרבות הדדית תביא לנו שקט וביטחון. ברגע שנתחיל להתקרב אחד לשני פתאום האויבים סביבנו ירגישו גם הם רצון להתקרב, ואף אחד בכל העולם לא ייגע בנו לרעה. החיבור מקרין ומדבק. אם נשים יצאו לקדמת הבימה וירגישו שהן שייכות למחנה אחד עם משאלת לב משותפת לחיבור האומה, הן ילחצו בזה על הגברים וירגיעו את הרוחות. הן יביאו שינוי וסיכוי אמיתי לחיי שלווה ושלום להן ולמשפחותיהן, לעם ישראל ולעולם כולו. הן אינן צריכות לתפוס את מקום הגברים או את המשרות שלהם, נשים הן מעל המשרות, הדרגות והחשבונות של הגברים. כל שעליהן לעשות הוא להיות כמו אימא מחבקת לחברה המפולגת שלנו. להזרים רוח של אחדות לכל מקום, החל מגני ילדים ובתי ספר, דרך הרשתות החברתיות וכלה במקומות עבודה, ולהגיד שם בקול רם: "עד כאן; את זה אני לא מרשה, אני אוסרת עליכם להתנהג כך". נשים יקרות, אני תולה בכן תקוות רבות, שלא תיכנעו לתעמולות למיניהן, למתרחש בשיח המתלהם, לדעתנות ולשליטת הגברים. העתיד של כולנו בידיים שלכן
Klaudia Gen
Klaudia Gen 3 חודשים לפני
What? Is June dancing with Fred??
nicola clark
nicola clark 3 חודשים לפני
@crazychrisc different dress, similar but this one has long sleeves, the other was sleeveless. It would be a deliberate thought by everyone involved to make it similar-if it were a flashback it would be the same dress and June would have long hair!
Hannah
Hannah 3 חודשים לפני
Or a revenge dream sequence
crazychrisc
crazychrisc 3 חודשים לפני
Looks like a flashback from when they went to Jezebel's
Molly Brown
Molly Brown 3 חודשים לפני
Moira said they are sending Waterford to Geneva!!!!! WT? At least they will be far away. But Gilead could assassinate them if they are not in some kind of witness program. Then take the child.
Yoni Rais
Yoni Rais 3 חודשים לפני
i am more interseted in what will happen to serena if the deal fred made will fall through she will probably turn on him again to save herself and her child
lumberjackjo
lumberjackjo 3 חודשים לפני
@S.& S. At Home I have a suspicion that the baby will be healthy which will push the entire rhetoric that what Gilead is doing with the environment is actually working.
S.& S. At Home
S.& S. At Home 3 חודשים לפני
She doesn't have a child yet. She has a pregnancy. I'm watching the series again from the start. 4/5 pregnancies end up in defects so severe the child dies and when June was in the hospital having Hannah, half the babies who were in the nursery with Hannah were in the ICU by their second night and the other half died. Hannah was the sole survivor on the entire ward. I don't think Serena is going to have a baby. I think she's going to have a pregnancy that results in a miscarriage or a stillbirth.
John Davis
John Davis 3 חודשים לפני
So Lawrence, Tuello and June are on the Gilead border in some diner. She must be plotting to destroy Fred and letting Lawrence do it. Lawrence must decided to use a trip into canada as a cover story.
John Davis
John Davis 3 חודשים לפני
Fred and the Swiss are getting together again. Yes, June 0:13 he is important because he can help collapse Gilead you stupid blonde. You didn't watch the news one day where you no longer had a job by a new law while the other woman in a Cafe fled ahead of time. Millions of others want to feel important. They aren't all angry and crying about it.
סיפורה של שפחה - עונה 3
1:55
מוטי טקה - אוי נא לנו
3:06
מוטי טקה הערוץ הרשמי
צפיות 55 אלפי
DaBaby - Lonely (with Lil Wayne) [Official Video]
3:56
DaBabyVEVO
צפיות 9 מיליון
أتحداك ما تنصدم 😱🤩 مع لمى
8:04
Boombastic بومباستك
צפיות 719 אלפי
تقييم اقوى قصف جبهات
12:00
WessamQ
צפיות 390 אלפי
ההצעה של רות - שבאבניקים
2:06
HANDMAID'S TALE  Details You Never Noticed
10:38
Movie Addicts
צפיות 508 אלפי
ברדק - במונית
2:29
ברדק
צפיות 117 אלפי
Cum apare infidelitatea in cuplu si cum se vindeca - Gáspár György, psihoterapeut
18:31
ARTA FERICIRII - cu Mirela Vasadi Blasius
צפיות 28 אלפי
מוטי טקה - אוי נא לנו
3:06
מוטי טקה הערוץ הרשמי
צפיות 55 אלפי
DaBaby - Lonely (with Lil Wayne) [Official Video]
3:56
DaBabyVEVO
צפיות 9 מיליון
أتحداك ما تنصدم 😱🤩 مع لمى
8:04
Boombastic بومباستك
צפיות 719 אלפי
تقييم اقوى قصف جبهات
12:00
WessamQ
צפיות 390 אלפי
(Prod. By Guy Dan) אייל גולן - תמיד נשארת
3:34
EyalGolanOfficial
צפיות 824 אלפי
מקיף מילאנו 2 | פרק 1 - סוויט סיקסטין
31:47
כאן חינוכית
צפיות 54 אלפי
iPhone 13 - What was Apple Thinking?
16:54
Mrwhosetheboss
צפיות 4.9 מיליון
تقييم اقوى قصف جبهات
12:00
WessamQ
צפיות 390 אלפי
The Matrix Resurrections - Official Trailer 1
2:53
Warner Bros. Pictures
צפיות 33 מיליון
iPhone 13 Event Reaction: Everything New!
12:24
Marques Brownlee
צפיות 8 מיליון